Verslo susirinkimai

Dėl puikių patalpų, ramios vietos ir dėmesingo aptarnavimo „Algiro Hotel“ viešbutis yra ideali vieta rengti verslo susitikimus, seminarus ir nedideles konferencijas. Jums pageidaujant, už papildomą mokestį suruošime kavos pertraukėles bei verslo pietus. Mes siūlome nemokamas automobilio stovėjimo vietas viešbučio aikštelėje. Visame viešbučio pastate galima naudotis nemokamu bevieliu „Wi-Fi“ interneto ryšiu, taip pat nemokamai skambinti į visus tinklus Lietuvoje.

Į konferencijos dienos kainą įeina:
  • Prezentacijų stendas
  • Prieiga prie bevielio „Wi-FI“ ryšio
  • Nemokamas telefono ryšys Lietuvoje
  • Puikus apšvietimas arba natūrali šviesa
  • Projektorius ir ekranas
  • Oro kondicionavimo sistema
  • Spalvotas, 60” dydžio televizoriaus ekranas


Viešbutis yra vienoje iš pagrindinių Kauno gatvių, lengvai pasiekiamas viešuoju transportu bei nuosavu automobiliu, kurį galėsite palikti nemokamoje viešbučio stovėjimo aikštelėje. Todėl Algiro Hotel yra puiki vieta verslo susitikimams ar nedidelėms konferencijoms.

Taikomos nuolaidos jei klientai rengia verslo susitikimus ir apsistoja mūsų viešbutyje.

Daugiau informacijos galite sužinoti:
Telefonu: +370 37 537 700
El. pašto adresu: info@algirohotel.lt

Ypatingos progos

Nesvarbu, kokią progą norite paminėti – gimtadienį, šeimos šventę, kūdikio sutiktuvių šventę ar kitą ypatingą progą mūsų komanda bendradarbiaus ir užtikrins, kad viskas iki pačios smulkiausios detalės bus tiesiog tobula.

Mūsų viešbutis yra  žinomas dėl mūsų išskirtinumo, aistros darbui ir dėmesingumo detalėms. Kreipkitės į mus ir užeikite apžiūrėti mūsų viešbučio, o mes padėsime išplėsti Jūsų kūrybiškumo ribas!
 
Daugiau informacijos galite sužinoti:
Telefonu: +370 37 537 700
El. pašto adresu: info@algirohotel.lt