Kadangi „Algiro Hotel“ viešbutis yra įsikūręs miesto centre, jūs galite labai lengvai aplankyti visas pagrindines turistų atrakcijas. Žymiausias lankytinas vietas galima pasiekti pėsčiomis: Kristaus prisikėlimo bažnyčią, Laisvės alėją, senamiestį, velnių muziejų, Akropolio prekybos centrą, Mykolo Žilinsko meno muziejų, Vytauto Didžiojo karo muziejų, Kauno pilį.

„Algiro Hotel“ viešbučio personalas pasistengs atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padės suplanuoti apsilankymus įdomiuose Kauno vietose.

Nesvarbu, kokiu tikslu atvykote į Kauną – dėl verslo ar pailsėti, „Algiro Hotel“ viešbutis yra idealus atskaitos taškas, iš kurio galite pradėti pažintį su miestu, atsipalaiduoti viename iš aplink esančių parkų ir lengvai pasiekti aplink esančius objektus. Kaip mus rasti (paspauskite ant žemiau išvardintų transporto priemonių)
 
Automobiliu
Jeigu į viešbutį atvažiuojate automobiliu, į palydovinės navigacijos sistemą įveskite toliau nurodytą adresą. Jeigu reikės pagalbos, susisiekite su mumis telefonu.
 
Gatvė: Savanorių prospektas 120
Miestas: Kaunas
Pašto kodas: 44148
 
Visi mūsų viešbučio svečiai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele.
 
Važiavimo nuorodas ir žemėlapius rasite paspaudę čia.

Troleibusu
Jei Jūs važiuojate troleibusu nuo miesto centro: išlipkite Aukštaičių troleibusų stotelėje, nuo Aukštaičių troleibuso stotelės iki viešbučio tik 30 sekundžių pėsčiomis. Prie viešbučio galima atvažiuoti toliau išvardintais troleibusais: 1, 2, 10, 11, 13, 13N, 14, 14N, 15, 16. Išlipus iš troleibuso „Algiro Hotel“ viešbutis bus tiesiai prieš jus.

Jei Jūs važiuojate troleibusu link miesto centro: išlipkite Aukštaičių troleibusų stotelėje, nuo Aukštaičių troleibuso stotelės iki viešbučio tik 3 minutės pėsčiomis. Prie viešbučio galima atvažiuoti toliau išvardintais troleibusais: 1, 2, 10, 11, 13, 13N, 14, 14N, 15, 16. Išlipus iš troleibuso pereikite į kitą Savanorių prospekto pusę (pamatysite parduotuvę „Šilas“), pasukitę i kairę ir paeikite 1 minutę, „Algiro Hotel“ viešbutis bus po dešine puse.
 
Norėdami peržiūrėti troleibusų tvarkaraščius, spauskite čia.

Autobusu
Jei Jūs važiuojate autobusu nuo miesto centro: išlipkite Aukštaičių autobusų stotelėje, nuo Aukštaičių autobusų stotelės iki viešbučio tik 30 sekundžių pėsčiomis. Prie viešbučio galima atvažiuoti toliau išvardintais autobusais:16, 29, 35. Išlipus iš autobuso „Algiro Hotel“ viešbutis bus tiesiai prieš jus.

Jei Jūs važiuojate autobusu link miesto centro: išlipkite Aukštaičių autobusų stotelėje, nuo Aukštaičių autobusų stotelės iki viešbučio tik 3 minutės pėsčiomis. Prie viešbučio galima atvažiuoti toliau išvardintais autobusais:16, 29, 35. Išlipus iš autobuso pereikite į kitą Savanorių prospekto pusę (pamatysite parduotuvę „Šilas“), pasukitę i kairę ir paeikite 1 minutę, „Algiro Hotel“ viešbutis bus po dešine puse.
 
Norėdami peržiūrėti autobusų tvarkaraščius, spauskite čia.

Traukiniu
Važiuojant taksi iš Kauno traukinių stoties kelionė iki viešbučio užtruks apie 10 minučių ir kainuos apie €5. Mūsų viešbučio personalas gali suorganizuoti transportą iš Kauno traukinių stoties – prašome susisiekti ir užsisakyti paslaugą.

Užsisakyti transportą iš Kauno Geležinkelio stoties galite: 
Telefonu: +370 37 537 700
El. pašto adresu: info@algirohotel.lt

Lėktuvu
Privatus transportas: mūsų viešbučio personalas gali suorganizuoti transportą iš Kauno ir Vilniaus oro uosto – prašome susisiekti ir užsisakyti paslaugą.

Užsisakyti transportą iš Kauno arba Vilniaus oro uosto galite: 
Telefonu: +370 37 537 700
El. pašto adresu: info@algirohotel.lt

Viešuoju transportu: greičiausiai „Algiro Hotel“ viešbutį pasieksite, jeigu sėsite į 29 autobusą iš Kauno oro uosto. Kelionė iki „Algiro Hotel“ viešbučio truks apie 30 minučių. Išlipkite Aukštaičių autobusų stotelėje, nuo Aukštaičių autobusų stotelės iki viešbučio tik 3 minutės pėsčiomis. Išlipus iš autobuso pereikite į kitą Savanorių prospekto pusę (pamatysite parduotuvę „Šilas“), pasukitę i kairę ir paeikite 1 minutę, „Algiro Hotel“ viešbutį rasite po dešine puse.